Velilerimizden Gelenler

BAHAR SAVCI


ÖZEL ATAŞEHİR ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ'NE
Sizlerle olan birlikteliğimiz her ne kadar kısa sürsede bu kısa zaman zarfında birizik oğlumuz Dorukhan'a göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka bizleri çok memnun etti.Çalışan bir anne olarak,hergün çocuğumun emin ellerde olmasının rahatlığı ve huzuru içerisinde çalıştım.Çalışan bütün personelinizin güleryüzü ve ilgisi takdire değer.Ülkü hanım'ın yöneticilikteki başarısı tartışılmaz.En büyük teşekkürümüz Fatma öğretmenimize...Bir anne,bir abla,bir arkadaş gibi sevgisini ve ilgisini oğlumuza verdiği için...Özel Ataşehir Anaokulu ailesine herşey için sonsuz teşekkürler.En kısa zamanda görüşmek üzere...

SEVİM DEMİR


ÖZEL ATAŞEHİR ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜ'NE
Kızım İlayda Demir 2 senedir okulunuza devam ediyor.Bu süreçte birkaç öğretmen ve müdür değişiklikleri yaşadık.Bu senede İlayda eski öğretmeni okulda olduğu için evimize biraz uzak olduğu halde okulunuza devam etmek istediğinde öğrendik ki eski öğretmenimiz ayrılmış önce çok üzüldü ve bizde korktuk.Ancak sonrasında yeni öğretmeni Şenay hanıma çok çabuk alıştı ve problem yaşamadı.Okul süresince İlaydanın okuldan kaynaklanan herhangi bir olumsuz durumuna şahit olmadık, aksine bu sene çok daha fazla yeni bilgi ile eve döndüğünü gördük ve çok memnun olduk.İlayda'ya yaşattığınız olumlu gelişmeler gelişmele için hepinize(öncelikle Şenay öğretmen) çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

AYLİN KAYNAK


ÖZEL ATAŞEHİR ANAOKULU YÖNETİMİ
Ecemiz Eylül 2007 tarihinden itibaren okulunuza devam etmektedir.Ece doğduktan sonra çalışma hayatımı sonlandırdığım için okula başlama tarihine kadar hep benimle birlikteydi .Aşırı bir anne bağımlılığı vardı .Her istediği yapıldığından bira nazlı kaprisli bir çocuktu .Paylaşmayı öğrenmesi ve kendine ait bir sosyal çevresinin olmasını istedik .ve okula başlamasına karar verdik ,okulunuzu tercih ettik .
okula başladıktan sonra zaman içinde gerçekten kendine güveninin artığını ,kendi başına bişeyler yapabileceğini farkettiğini gözlemledik ..

Artık tek başına yardımsız yemek yemek istiyor yatarken pijamalarını kendisi giymeye başaldı .tuvalate yanlız başaına gidebiliyor bunlar fark etiğimiz olmlu gelişmeler herhangi bir olumsuz izlenimimiz yok Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz..

HALEGÜL TEMİZ EMRENİN ANNESİ


Sayın yetkili
Emre kısa bir süre önce okula başlamasına rağmen olumlu gelişmeler sergilemekte çok hareketli olan Emre hala hareketliliğini sürdürmüyor fakat olumlu bie şekilde site içinde çocuklarla iletişimi oyun kuruşu ve yardımseverliliğini bir anne olarak gözetliyorum. Ayrıca 3 yaşından sonra çok geç konuşan Emrenin değişik kelimeler kurması ve oulda öğretilen şarkıları düzgün söylemesi bizim için çok mutlu bir olay desteğiniz için çok teşekürler .

MERİÇ AKYOL


ÖZEL ATAŞEHİR ANAOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE
KIZIMIZ GÜNEŞ AKYOL yaklaşık iki aydır okulunuza devam etmektedir. Çok severek geldiği okuldan zor ayrılıyor diyebilirim. Okul konuşmasına ve sosoyalleşmesine büyük katkısı olduğunu düşünüyoruz. Emeğiniz için teşekkür ederiz..

Nilay Kaya


merhabalar,
Ben Beril Kaya'nın annesi Nilay Kaya Kızım okula başladığından beri çok değişti. Bu değişmeler olumlu yönde oldu. Kendi özbakım becerilerini hepsini tek başaına yapmaya başladı. Bence bu okul kızıma olumlu yönlerde çok katkıda bulıundu. Okulunuzdaki tüm öğretmenler her çocukla çok ilgililler çocuk ayırımı yapmıyorlar ve bu kızımın çok hoşuna gidiyor tabikikendi sınıf öğretmenin yeri çok ayrı.

0kulmuzda ingilizce eğitimi en iyi şekilde verildi .. Bunda Ayşegül öğrtmenin çocuklarla olan diyoloğu çok önemliydi. Şu an benim kızım ilkokul eviyesindeki çocuklar kadar ingilizce konuşabiliyor. Bu çok güzel genel olarak sınıf öğretmenimizden, müdürümüzden ve diğer öğretmen arkadaşlaradan memnunum hepsine teşekkür ederim ...iyi çalışmalar ... sevgiler başarılar.

Canan Balkan


Merhaba;
Can geçen sene kış aylarında okula başladı. kübra öğretmen ve büşra öğretmen ilk dönem oldukça yardımcı oldu.
Bu yıl hem okul hem yapılan fiziki iyileştirmeler hemde yönetime ve ekip açısından çok daha iyiydi.
İlk günden bu yana Özel ataşehir anaokulu Can'ın gelişiminde inanılmaz rol oynadı Her akşam yeni kavramlar, İngilizce kelimeler, şarkılar, öyküler ile bizi şaşırtıyor.
Ülkü hanım ve Şenay öğretmen başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim Can ile ilgileri sevgileri destekleri için minnetarız

GAMZE -CEM DAĞCIOĞLU


Özel Ataşehir Anaokulu'na
Posta kutusundaki el ilanınızla iletişime geçtik İzmir'den yeni geldiğimiz için hiç bir okul hakkında bilgimiz yoktu. İlk olarak sizinle konuştuk Ülkü hanımın ilgisi ve okul için bize verdiği bilgilerle okulunuza Derin'i gönül rahatlığıyla başlattık. Bizim için okulunuz bir geçiş noktasıydı. Derinin ne tepki vereceği çok önemliydi. İzmir'den yeni taşındığımız için okula gitmek istemeyeceğini düşünüyorduk ama bunların hiçbiri olmadı ...Kızımız ve biz okulunuzu çok sevdik Eğitiminizden ve alakanızdan çok memnun kaldık. Olumsuz hiçbirşeyle karşılaşmadık..okulunuza öyle güvendikki Derin in ilkokulda nereye devam etmesi uygun olur diye ülkü hanıma danıştık. Kısa bir dönem içerisinde derine verdiğiniz eğitim ve katığınız herşey için teşekkür ederiz. özellikle Şenay hanıma Derine verdiği emekler içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Aslı Seçkin


Bizler veli olarak Özel Ataşehir Anaokulu'nu çok seviyoruz .. Çünkü oğlumuz Mert okulunu çok seviyor. 2,5 yaşında okula başladağından beri ilk kez bu sene okula isteyerek devam eti. Geçen sene başka bir anaokula gittiği için okulları kıyaslama fırsatımız oldu. Bir anaokulunda en önemli şeyin güleryüz ve yakın ilgi olduğunu anladık...Bizde okulumuza her geldiğimizde güler yüzle karşılanıyoruz..disiplin ve kuraların katı bir şekilde değil iyilikle çocukların anlayabileceği şekilde öğretildiğini düşünüyoruz. Okul dışı gezilerde Mert mert çok eğlendi ve farkında olmadan öğrendi.Bizim henüz görmediğimiz bir çok yeri müzeleri Mert gezdi...Mert'in okulunu sevmesinde okuldaki herkesin bir etkisi olduğunu düşünüyoruz. Öğretmenlerinin arkadaşlarının servisinin okul yönetiminin.. özellikle ülkü hanım, şenay öğretmen ve sevilay öğretmene çok teşekkür ediyoruz ..Mert'imizin üzerinde çok güzel ve olumlu etkileri olduğu için

AYLA KUL


merhabalar bizim kızımız yaklaşık 3 yıldır öZEL ataşehir anaokulu'NA devam ediyor şimdiye kadar olumsuz olduğunu düşündürecek hiç bir olayla karşılaşmadık okulumuzdan ben ve eşim oldukça memnunuz. Biz asude okula başladığı günden itibaren sürekli değişiklikler ve ilerlemle gördük. Konuşması, tavırları davranışları her geçen gün bizi şaşırtmaya devam ediyor. İlknur öğretmenimizi ve diğer tüm öğretmenlerimizi çok benimsedik gerçekten çocuğumuzu güvenle okulunuza ve gönül rahatlığıyla teslim etmekten dolayı çok mutluyum emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler Saygılarımla İyi Çalışmalar

ELİF YILDIRIM


Merhaba
İnanın Uras ile ilgili böylesine güzel sözler bizi o kadar çok mutlu ediyor ki  size bunun tarifini anlatamam. Tabii ki bizde her anne ve baba gibi evladımızın iyi notlar almasını, sosyal ilişkilerinin ve zekasının da üst seviyelerde olmasını çok istiyor ve onun içinde uğraş veriyoruz. Burada anne ve baba olarak bizim rolümüzün yanında sizlerinde çok büyük rolü var, Buda inkar edilemez bir gerçek ve” biz oğlumuzu bu okula gönderdiğimiz için bir kere bile şüpheye düşmedik” ki buda sizlerin başarısıdır tabii. Nede olsa siz evladımızın ikinci ailesisiniz. Çünkü siz evladımızla bizden çok zaman harcıyor ve beklide onların ilklerine bu dönemlerde  siz bizden daha çok şahit oluyorsunuz. Bu düşünceyle de ben annesi olarak tüm samimiyetimle oğlumla ilgili olan her şeyi sizlere soruyor ve takibini yapmaya çalışıyorum. Her ne kadar belki size evhamlı biri gibide görünsem, bu evhamdan kendimi alıkoyamıyorum.
Ama şunu gerçekten bilmenizi isterim. Bence Özel Ataşehir Anaokulu olarak velilerinize gerçekten en önemli şeyi,  güven duygusunu en üst seviyede veriyorsunuz.
İleride oğlumuz Uras sağlıklı bir yaşam sürmesi, sosyalliği, başarıları vs’nin temel kaynağı  bu dönemlerde sizlerle birlikte huzurlu bir şekilde yol almasından geçiyor mutlaka, biz bu bilinçteyiz.
Tabii ki asla diğer çalışan kadrolarınızı es geçmiyorum. Çünkü hepsi bu halkanın bir parçası, Sevilay öğr, Şenay öğr, Özlem Öğr, İlknur Öğr ve Belkıs hanım gibi..

Gülsen Sarıyer Kazancı / Semih Can Kazancı


Merhaba;
Bir anne baba için en zor olan, çocukları için endişe etmemeyi öğrenebilmek olsa gerek. İşte o konulardan bir tanesi de çocuklarınızı kime veya kimlere emanet edeceğinizdir. Doğdukları günden itibaren gelip hayatınızın tam merkezine oturmuş bu ufaklıklar yüzünden geçirmiş olduğunuz kim bilir kaç uykusuz geceyi kimler sizin kadar anlayabilir? Semih can ve ben sizlerle tanıştığımız ilk andan itibaren iyi ki sizlerle tanışmışım iyi ki varsınız diyorum çok araştırdım çocuğumu nereye vereceğime karar vermek başlangıçta bana zor gelse de okulunuzu, personeli bence en önemlisi o aile sıcaklığını hissettiğim anda artık gözüm arkada kalmadan en değerli varlığımı sizlere emanet edeceğime ikna oldum .Başarılarınızın devamını dilerim.