Oyun Grubu 12-36 ay

Sayın anne ve babalar ;


Bebeğinizi okul öncesi kurumunla tanıştırmanız dış dünyaya kolay uyum sağlamasının bir yoludur. Bu noktada size önerimiz, bebeğinizle birlikte yapabileceğiniz aktivitelerden biri olan, "Anneli oyun grupları (1–3 yaş grupları)"na katılmanızdır. Böylece hem çocuğunuzun okul öncesi kurumda, sizinle birlikte geçirebileceği eğlenceli bir zamanı da yaratmış olursunuz hem de çocuğunuz ile birlikte yaşıtlarıyla bir arada, zengin bir öğrenme ortamını sağlarsınız. Bu sayede de bir "anneli" oyun grubuna üye olarak, okulumuz ile ilişkileriniz için başlangıç yapmış olursunuz.

Özel Ataşehir anaokulu için bebeğinizin kaç aylık olduğu önemli değildir. Eğer bebeğiniz bakımı konusunda birine ihtiyaç duyuyorsanız bizlerden her zaman yardım alabilirsiniz. Okul Doktorumuz, hemşiremiz, Psikologumuz, deneyimli anne-öğretmenlerimiz ile sizlere her konuda danışmanlık verebiliriz.

Bebeğinizi okul öncesi kurumuna yollarsanız, mikrop kapıp, hasta olacağı gibi yanlış düşüncelere kapılmayın, çünkü bu çocuğunuzun daha önce karşılamadığı mikropları tanıması onlara direnç geliştirmesi için bir fırsattır aslında.

Bu konuda da okulumuzun hijyen ve temizliğine şahit olacaksınız . Okulumuzda koruyucu sağlık hizmetleri; okul doktorumuz ve hemşiremiz, bu konuda eğitilmiş tüm personelimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Özel Ataşehir Anaokulunda "Anneli oyun Grubu'ile çocuğunuzla beraber hoş vakit geçirip diğer anneler ile öğretmenlerimiz ile tanışarak faydalı, geliştirici sohbetler edebilirsiniz. Bu arada çocuğumuzun fiziksel, sosyal ve kişilik alanlarında mükemmel gelişimi için hep birlikte neler yapıldığını konuşabiliriz.