Eğitmenlerimiz

Başta Kurucumuz Rad. Dr.Mehmet Elgezen ülkemizin geleceği olan Minikcanlar'ımızın sağlıklı ve donanımlı gelişmelerinin çok önemli olduğuna inanmaktadır. Atatürk ilkelerine inanan çağdaş ve bilimsel temelleri hedef almış bir nesil yetiştirmek için çalışmayı ülkesine borcu olarak görmektedir.

Okul Mesul Müdürümüz Sayın Emekli Öğretmen Ayla Abacı çok uzun yılları kapsayan deneyim ve tecrübesini bizler ile paylaşmakta, Minikcanlar'ımızın güvenliği, hijyenik ortamda yaşamaları, bedensel ve zihinsel olarak mükemmel gelişimleri için özen göstermektedir.

Okul Müdürümüz Sn.Sinem ÖZEN on yıla yakın tecrübesi ile Minikcanlar'ımızın mutluluğu için sıcakkanlı, sevecen, dinamik çalışmaları ile tüm öğretmenlere örnek olmaktadır. Yaptığı işin önemini kavramış ve sindirmiş öğretmenlerimiz çocuklarımızın yaşamını yönlendirecek alışkanlıklar ve davranışlar kazanmalarını sağlamaktadırlar.

İngilizce öğretmenimiz Sn. Ruffa Gutierrez hiç türkçe konuşmadan minikcanlarımıza yabancı dilleri sevdirerek, okuma yazma bilmeyen minikcanlarımıza oyunlar, tablolar, faliyetler, ile eğlenceli ve başarılı bir şekilde öğretmektedirler.

Anaokulumzda tüm öğretmenlerimiz grup çalışmasının ve ekip ruhunu ön planda tutarak nitelikli, paylaşımcı, dinamik, sevecen, sıcakkanlı bir ekip oluşturmuşlardır.

Sizleri dış kapıda karşılayan çocuklarımızı kucaklayan personelimiz bir anne şevkati ile karşıladığı minikcanlar'ımızın, her akşam okula geldiklerinden daha mutlu, daha şık, daha neşeli olarak sizlere teslim etmek için yarışırlar.

Aikodo Hocamız Sn. Cevat bey Çin'de prens ve prenseslere öğretmek amacı ile geliştirilmiş olan Aikido' yu şöyle tanımlar "Aikido agresif olmayan bir sanattır. Aikido yaparken bir kavgayı başlatamazsınız ama bir kavgayı sonlandırabilirsiniz. Aikido çocukları kavga, döğüş ve tekmelerden uzak tutar. Aikido çocuklara sakin olmayı öğretir." Çocuklarımızın Aikido için oyun salonuna sevinç içinde koşuşturmalarını görmelisiniz.

Mutfağımız Sn. Nazan Hanıma emanet. Mükemmel lezzetlerde yemekleri yanında her çocuğun ne sevdiğini bilen alternatifler yaratabilen, anne yemekleri ile yarışacak yemekler yapan ahçımız Nazan hanımın yemeklerini tadan çocuklarımızdan sizin yemekleriniz için eleştiri alırsanız şaşırmayınız.

Folklör Öğretmenimiz Serdar Hoca yılların deneyimi ile en zor figürleri çocuklarımıza kolayca öğretmekte yıl sonu gösterilerinde bizi hayranlık içinde bırakmaktadır.